Tank İmalat ve Montaj

tank-silo-imalat-montajiEndüstri tesislerinin ihtiyaçlarına uygun çeşitli standarttaki; Yer altı-Yer üstü sıvı madde depolama Tankları, Akaryakıt depolama Tankları, Sabit, Konik, Kubbe, Yüzer  tavanlı tanklar, Basınçlı ve basınçsız kaplar, Krom ve Karbon özel tank imalatları. Belirlenen tonaj ve kapasite, API standartları ve işverenin isteğine göre; ebatlarının belirlenerek, tecrübeli kadromuzla, yerinde, kısa sürede ve titizlikle imalatı gerçekleştirilir.

Yüksek irtifalı kazan daireleri bacalarını da bu kapsama almaktayız, enerji santral bacaları, dayanıklı, fonksiyonel ve işverenin ihtiyaçları ışığında fizibilitesi yapılmak suretiyle imalatı gerçekleştirilir. Bütün yüzeylerin zamanla yıpranıp aşınmış boyalı olanların korozyona uğramış kullanıma elverişsiz hale gelmiş dış ve iç yüzeylerin ortama ve kullanım alanlarına uygun olarak KUMLANIP yüzeyinin temizlenip boyaya uygun hale getirilerek istenilen şartlarda boyanmasını da  firmamız  gerçekleştirmektedir.

Endüstriyel tesislerinin ihtiyaç doğrultusunda yapımına gereksinim duyduğu  tank imalatlarının   projelendirilmesi, planlanması ve resimlerinin çizilmesi, tesis edilip uygulanması-devreye alınması yapılmaktadır.